تأیید ایران میلیون روزانه صادرات اخبار اقتصادی و بازرگانی

تأیید: ایران میلیون روزانه صادرات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گروکشی جهت فروش نفت کشور عزیزمان ایران

خبرهای منتشرشده در این روزها مبنی بر مطالبه زیاد کردن هزینه حمل نفت کشور عزیزمان ایران از سوی مالکان نفت کش ها، موضوعی است که مسئولان نفتی کشور عزیزمان ایران..

ادامه مطلب

بانک آستان قدس رضوی، یک رانت تازه در هزار توی دیگر؟

رياست توليت آستان قدس رضوي كه بعد از انتخابات سال گذشته كمتر به جريان سازي روي آورده بود، دوشنبه گذشته در مصاحبه اي اعلام كرد كه نهاد متبوعش يك سالي است..

ادامه مطلب

سکه طی۲ ساعت ۱۲۰ هزار تومان گران شد!

بازار طلا و سکه که امروز کاهشی شروع شده است بود طی چند ساعت و از ظهر امروز به بعد به دنبال زیاد کردن قیمت دلار، با زیاد کردن چشمگیر قیمت‌ها همراه شد..

ادامه مطلب

دلار 4200 تومانی تا آخر سال گران می شود / رییس کل بانک مرکزی

رییس کل بانک مرکزی گفت: بر اساس شرایط اقتصادی آینده نگری می‌کنیم که تا آخر سال جاری، ۵ تا ۶ درصد در این قیمت عوض کردن ایجاد شود؛ البته بانک مرکزی با توج..

ادامه مطلب

دولت صدای خیابان را خواهد شنید ، روحانی تنش ارزی کوتاه‌مدت را تبدیل به یک وقت راهبردی کرد

مشاور مدیر جمهوری به بیان روایتی از آنچه در جلسه دیشب روحانی و دولتمردان جهت کنترل بحران بازار ارز گذشت پرداخت.  روحانی تنش ارزی ک..

ادامه مطلب

دلار چهار هزار و 64 تومان ، سکه طرح قدیم ارزان شد

سکه طرح قدیم یک میلیون و315 هزار و 700 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 278 هزار تومان به فروش رسید.  سکه طرح قدیم ارزان شد/ دلار چ..

ادامه مطلب

طلای سرخ ارزان شد

نایب رییس شورای ملی زعفران گفت: با عرضه محصول نو به بازار، قیمت هر کیلو زعفران ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان کم کردن یافته است.  طلای سرخ ارزان ..

ادامه مطلب

صادرات بیش از ۲ میلیون بشکه نفت

کشورهای اروپایی و آسیایی در ماه ژوئن روزانه 2 میلیون و 150 هزار بشکه نفت از کشور عزیزمان ایران دریافت کردند. صادرات بیش از ۲ میلیون بشکه نفت ..

ادامه مطلب